•  
Powiat Słupecki - Ziemia Warta Odkrycia                                     Znajdź nas na facebooku
Luty 2017
PNWTSRCZPTSOND
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
     
   
1/3/2017
1 marca - II Powiatowe Targi Edukacyjno-Zawodowe w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzałkowie
1/3/2017
Spotkanie informacyjne o Funduszach Europejskich dla przedsiębiorców i osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą


» Charakterystyka

» Historia

» Władze Powiatu

» Gminy i Miasta

» Edukacja

» Kultura

» Zdrowie

» Sport

» Turystyka i Rekreacja

» Baza noclegowa i gastronomiczna

» Imprezy

» Galeria

» Filmy

» Strategia Powiatu Słupeckiego

» Organizacje Pozarządowe

» Przedsiębiorczość
» Struktura Organizacyjna

» Jednostki Organizacyjne

» Dotacje Powiatu

» Zamówienia Publiczne

» Zasłużony dla Powiatu Słupeckiego

» Mapa dojazdu

» Kontakt
Strona główna / Aktualności / Powiat

         Powiat 
  Dla potrzeb Środowiskowego Domu Samopomocy w Lucynowie zakupiono nowy samochód. Jego koszt to 128 800 zł.
  Koniec roku to doskonała okazja do podsumowań i snucia planów na kolejne dwanaście miesięcy. W tym celu Starosta Mariusz Roga, Burmistrz Słupcy Michał Pyrzyk oraz Wicemarszałek Sejmu RP Eugeniusz Grzeszczak zaprosili do auli im. T. Wiśniewskiego w Zespole Szkół Ekonomicznych w Słupcy samorządowców i przedstawicieli życia gospodarczego.
  Basia Jurga to pierwsze dziecko urodzone po nowym roku w powiecie słupeckim. Waży 2650 g i mierzy 48 cm. Dziewczynka przyszła na świat 2 stycznia o 8:45 w słupeckim szpitalu.
  Do Słupcy wrócił Sąd Rejonowy, który dzięki tak zwanej „reformie Gowina” był jedynie oddziałem zamiejscowym sądu w Koninie.
  Koniec roku 2014 to również koniec realizacji projektu pn: „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej Powiatu Słupeckiego” realizowanego przez Powiat Słupecki. Projekt ten, współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, jest największym zarówno pod względem wartościowym, jak i rzeczowym projektem realizowanym dotychczas przez Powiat Słupecki przy współfinansowaniu środków z Unii Europejskiej.
  Świąteczna wizyta Starosty u dzieci w słupeckim szpitalu.
  Starosta Słupecki Mariusz Roga z wizytą przedświąteczną u trojaczków.
 
Informujemy, że w dniu 24 grudnia (Wigilia-środa)
Starostwo Powiatowe w Słupcy
będzie NIECZYNNE.
  W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 71 wydanego przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Poznaniu dnia 19.12.2014.
  Spotkanie opłatkowe Zarządu Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Słupcy w tym roku odbyło się 15 grudnia w siedzibie OSP w Orchowie, zgodnie z kolejnością wg, której każdego roku inna gmina przygotowuje tego typu spotkanie.
  Zebranie sprawozdawczo – wyborcze  Fundacji „Unia Nadwarciańska” odbyło się w godzinach popołudniowych 11 grudnia b.r. w sali posiedzeń zarządu Starostwa Powiatowego w Słupcy.
  Instytut Pamięci Narodowej zachęca do upamiętnienia ofiar stanu wojennego poprzez zapalenie 13 grudnia o 19.30 symbolicznej świecy w oknach Państwa domów. W akcji może wziąć udział każdy.
  Podczas II Sesji Rady Powiatu Słupeckiego nastąpiło objęcie mandatów przez nowych radnych, zajęli oni miejsce radnych, którzy zrezygnowali z mandatu podczas pierwszej sesji.
  Znane są także terminy pozostałych sztandarowych imprez sportowych i kulturalnych w powiecie, których głównym organizatorem jest Starostwo Powiatowe.
  Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego prognozuje wystapienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25km/h do 35 km/h, w porywach do 75 km/h, z południowego zachodu.
  Starosta Słupecki Mariusz Roga jako Przewodniczący Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku otworzył w dniu 10 grudnia jej posiedzenie, które miało miejsce na Sali Herbowej Starostwa.
  W dniu 8 grudnia miało miejsce uroczyste otwarcie nowej siedziby biura terenowego ZUS w Słupcy przy ul. Ratajczaka 2e, w pobliżu siedziby PSP i Galerii Słupeckiej.

znaleziono: 332 artykuły na 17 stronach
« poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17   - nastepna »