•  
Powiat Słupecki - Ziemia Warta Odkrycia                                     Znajdź nas na facebooku
Maj 2017
PNWTSRCZPTSOND
2
4
5
6
7
8
9
11
12
14
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
28
29
30
31
    
   
3/6/2017
XIII Festiwal Kultury Słowiańskiej i Cysterskiej w Lądzie nad Wartą
13/6/2017
13 czerwca FORUM ROLNICZO-ŁOWIECKIE POWIATU SŁUPECKIEGO


» Charakterystyka

» Historia

» Władze Powiatu

» Gminy i Miasta

» Edukacja

» Kultura

» Zdrowie

» Sport

» Turystyka i Rekreacja

» Baza noclegowa i gastronomiczna

» Imprezy

» Galeria

» Filmy

» Strategia Powiatu Słupeckiego

» Organizacje Pozarządowe

» Przedsiębiorczość
» Struktura Organizacyjna

» Jednostki Organizacyjne

» Dotacje Powiatu

» Zamówienia Publiczne

» Zasłużony dla Powiatu Słupeckiego

» Mapa dojazdu

» Kontakt
Strona główna / Aktualności / Powiat

         Powiat 
  Kolejny sukces na swoim koncie może odnotować Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców w Strzałkowa. Otóż we wtorek (3 marca) w Auli Uniwersytetu  im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ogłoszono rozstrzygnięcie XX-jubileuszowej gali konkursu "Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski".
  Rok 2014 w ochronie przeciwpożarowej powiatu omówili słupeccy strażacy. W naradzie zorganizowanej w siedzibie Komendy Powiatowej wzięli udział m.in. Marszałek Eugeniusz Grzeszczak pełniący również funkcję Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Z OSP RP,  z – ca Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Lech Janiak oraz Dowódca 33 Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu płk pil. mgr inż. Mieczysław Gaudyn.
  Po raz pierwszy w tej kadencji wójtowie i burmistrzowie naszego powiatu spotkali się na zorganizowanym przez Starostę Słupeckiego Mariusza Roga posiedzeniu, które odbyło się w dniu 6 lutego w Starostwie Powiatowym w Słupcy.
  TWOJA OPINIA JEST WAŻNA
  Do Słupcy, gdzie mieszka rotmistrz Andrzejak, w dniu 3 lutego przyjechało wielu gości.
100 – letniego Jubilata odwiedzili m.in. Beata Oczkowicz, podsekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej; Eugeniusz Grzeszczak, wicemarszałek Sejmu; Piotr Florek, wojewoda wielkopolski, gen. bryg. pil. Mirosław Jemielniak, dowódca 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Byli oczywiście żołnierze – z gen. bryg. Andrzejem Kuśnierkiem, dowódcą 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej na czele. Współgospodarzem urodzinowych uroczystości był 7 Batalion Strzelców Konnych Wielkopolskich  z Wędrzyna. To oni kultywują bojowe tradycje pułku, w którym pełnił służbę jubilat.
  Do jubileuszowego XX plebiscytu „Słupczanin Roku 2014” zgłoszono cztery kandydatury: Andrzeja Madaja (projektanta i nadzorcę dróg), Jacka Wałowskiego (organizatora Szlachetnej Paczki na naszym terenie), Annę Czerniak (instruktorkę teatru w słupeckim MDK) oraz wolontariuszy z Fundacji Orange: Leszka Wysokowskiego i Jana Bartoszczaka.
  W niedzielę 25 stycznia w kościele pw. bł. Michała Kozala BM w Słupcy abp Wojciech Polak odprawił Mszę św. z okazji rocznicy śmierci patrona parafii.
  Krzysztof Gajewski to zwycięzca konkursu na stanowisko Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg.
  Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Słupcy z siedzibą w Słomczycach Pani Ryszarda Wieczorek odchodzi na emeryturę.
  Starosta Słupecki Mariusz Roga został ponownie wybrany na wiceprzewodniczącego Konwentu Starostów Województwa Wielkopolskiego.

znaleziono: 332 artykuły na 17 stronach
« poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17   - nastepna »