•  
Powiat Słupecki - Ziemia Warta Odkrycia                                     Znajdź nas na facebooku
Wrzesien 2017
PNWTSRCZPTSOND
    
1
2
4
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
24
25
26
27
28
29
30
 
   
23/9/2017
Rajd rowerowy - Rowerem po wielkopolskiej krainie


» Charakterystyka

» Historia

» Władze Powiatu

» Gminy i Miasta

» Edukacja

» Kultura

» Zdrowie

» Sport

» Turystyka i Rekreacja

» Baza noclegowa i gastronomiczna

» Imprezy

» Galeria

» Filmy

» Strategia Powiatu Słupeckiego

» Organizacje Pozarządowe

» Przedsiębiorczość
» Struktura Organizacyjna

» Jednostki Organizacyjne

» Dotacje Powiatu

» Zamówienia Publiczne

» Zasłużony dla Powiatu Słupeckiego

» Mapa dojazdu

» Kontakt


































Strona główna / Struktura Organizacyjna / Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru

         Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru


 

e-mail: geodezja@powiat-slupca.pl

Kierownik - Krzysztof Andrzej Warzych
tel. 63 275 86 23
e-mail: krzysztof.warzych@powiat-slupca.pl

Jan Nawrocik
tel. 63 275 86 15
e-mail: jan.nawrocik@powiat-slupca.pl

Beata Chorążyczewska-Erban
tel. 63 275 86 43
e-mail: beata.chorazyczewskaerban@powiat-slupca.pl

Krzysztof Rzemyszkiewicz
e-mail: 
krzysztof.rzemyszkiewicz@powiat-slupca.pl
Adrian Staszewski
e-mail: adrian.staszewski@powiat-slupca.pl
tel. 63 275 86 43

Wioletta Lewandowska
e-mail: wioletta.lewandowska@powiat-slupca.pl
tel. 63 275 86 47

Aneta Markiewicz
tel. 63 275 86 44
e-mail: aneta.markiewicz@powiat-slupca.pl

Katarzyna Miller-Walczak 
e-mail: katarzyna.miller-walczak@powiat-slupca.pl
Ziółkowska Klaudia
e-mail: klaudia.ziolkowska@powiat-slupca.pl
tel. 63 275 86 49

Jacek Pauliński
e-mail: jacek.paulinski@powiat-slupca.pl
Roman Węglowski
e-mail: roman.weglewski@powiat-slupca.pl
tel. 63 277 26 79

Jolanta Wiśniewska
e-mail: jolanta.wisniewska@powiat-slupca.pl
Paweł Mazurkiewicz
e-mail: pawel.mazurkiewicz@powiat-slupca.pl
tel. 63 249 52 79


     czytan : 11557