• 1 Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

» Plan Rozwoju Lokalnego

hasło :

Strona główna Przedsiębiorczość Słupecki Laur Gospodarczy 2012 Zgłoszone firmy Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Tomasz i Katarzyna Idzik

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Tomasz i Katarzyna Idzik

Ul. Słupecka 6
Piotrowice
62-400 Słupca

Uzasadnienie zgłaszanego podmiotu:

Państwo Tomasz i Katarzyna Idzik prowadzą Szkółkę Drzew i Krzewów Ozdobnych od 2002 r., a w 2003 r. otworzyli Centrum Ogrodnicze w Piotrowicach. Szkółka prowadzona jest na 24 ha w Młodojewie i Piotrowicach. Specjalizuje się w sprzedaży drzew i krzewów ozdobnych, zakłada i projektuje ogrody i tereny miejskie, współpracuje z firmami z Holandii i Niemiec. Zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie ogrodnictwa, przez co zagrabiła sobie lojalność wielu klientów.