• 1 Jeszcze miesiąc na przysłanie zdjęć Wielki Konkurs Fotograficzny Cztery Pory Roku
    Słupecka Organizacja Turystyczna zaprasza do nadsyłania zdjęć na 7 edycję konkursu fotograficznego.
    Przedmiotem konkursu są zdjęcia promujące Powiat Słupecki i wykonane na terenie powiatu oraz parków krajobrazowych: Powidzkiego i Nadwarciańskiego. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach: Przyroda, Wydarzenia, Kultura i historia.

» Plan Rozwoju Lokalnego

hasło :

Strona główna Przedsiębiorczość Słupecki Laur Gospodarczy 2012 Zgłoszone firmy Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Tomasz i Katarzyna Idzik

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Tomasz i Katarzyna Idzik

Ul. Słupecka 6
Piotrowice
62-400 Słupca

Uzasadnienie zgłaszanego podmiotu:

Państwo Tomasz i Katarzyna Idzik prowadzą Szkółkę Drzew i Krzewów Ozdobnych od 2002 r., a w 2003 r. otworzyli Centrum Ogrodnicze w Piotrowicach. Szkółka prowadzona jest na 24 ha w Młodojewie i Piotrowicach. Specjalizuje się w sprzedaży drzew i krzewów ozdobnych, zakłada i projektuje ogrody i tereny miejskie, współpracuje z firmami z Holandii i Niemiec. Zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie ogrodnictwa, przez co zagrabiła sobie lojalność wielu klientów.