•  
Powiat Słupecki - Ziemia Warta Odkrycia                                     Znajdź nas na facebooku
Listopad 2017
PNWTSRCZPTSOND
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
   
   


» Charakterystyka

» Historia

» Władze Powiatu

» Gminy i Miasta

» Edukacja

» Kultura

» Zdrowie

» Sport

» Turystyka i Rekreacja

» Baza noclegowa i gastronomiczna

» Imprezy

» Galeria

» Filmy

» Strategia Powiatu Słupeckiego

» Organizacje Pozarządowe

» Przedsiębiorczość
» Struktura Organizacyjna

» Jednostki Organizacyjne

» Dotacje Powiatu

» Zamówienia Publiczne

» Zasłużony dla Powiatu Słupeckiego

» Mapa dojazdu

» Kontakt


Strona główna / Aktualności / Powiat / Pracownicy Starostwa Powiatowego w Słupcy odznaczeni Medalami za Długoletnią Służbę

         Pracownicy Starostwa Powiatowego w Słupcy odznaczeni Medalami za Długoletnią Służbę


 

Krzyże Zasługi oraz Medale za Długoletnią Służbę, w poniedziałek 4 kwietnia, w Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu, 21. wyróżnionym mieszkańcom województwa wręczyła wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg. - Dzisiejsze odznaczenia państwowe są wyrazem najwyższego uznania Państwa zasług. To dla mnie prawdziwy honor wręczyć je i podziękować w imieniu Prezydenta za wielką ofiarność, za idee, które wcieliliście Państwo w życie - powiedziała podczas uroczystego spotkania wicewojewoda.

Złoty Krzyż Zasługi za działalność na rzecz społeczności lokalnej otrzymał Andrzej Łozowski. To wieloletni wójt gminy Łubowo, doskonały gospodarz, inicjator działań na rzecz wykorzystania funduszy unijnych w lokalnej infrastrukturze gminy. Aktywnie wspiera inicjatywy gospodarcze, udziela się społecznie na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej i Lokalnej Grupy Działania „Trakt Piastów”.      

Podczas uroczystości odznaczeni zostali między innymi działacze na rzecz rozwoju samorządu lokalnego w gminie Łubowo i w powiecie obornickim, działacze Polskiego Związku Działkowców w Środzie Wielkopolskiej oraz Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Pile i w Koninie.

Wśród odznaczonych znalazły się również osoby zasłużone na rzecz propagowania idei honorowego krwiodawstwa w Zbąszyniu i w Wągrowcu, członkowie Polskiego Związku Wędkarskiego Okręg w Poznaniu, Stowarzyszenia „Zacharzew 2000” w Ostrowie Wlkp., działacze na rzecz ochrony przeciwpożarowej w powiecie ostrzeszowskim.

Odznaczeni zostali także pracownicy: Urzędu Miejskiego w Trzciance oraz Starostwa Powiatowego w Słupcy. Złotym Medalem za Długoletnią Służbę odznaczeni zostali: Kazimiera Stefańska, Ewa Kaup, Jolanta Woźniak, Jan Nawrocik, Jacek Dranikowski i Tomasz Karwacki.

W uroczystości uczestniczył także starosta Mariusz Roga, który złożył najlepsze życzenia i gratulacje pracownikom słupeckiego starostwa.  


źródło - http://www.poznan.uw.gov.pl/wydarzenia-biezace/odznaczenia-panstwowe-dla-zasluzonych-wielkopolan

     czytan : 1343