•  
Powiat Słupecki - Ziemia Warta Odkrycia                                     Znajdź nas na facebooku
Listopad 2017
PNWTSRCZPTSOND
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
   
   


» Charakterystyka

» Historia

» Władze Powiatu

» Gminy i Miasta

» Edukacja

» Kultura

» Zdrowie

» Sport

» Turystyka i Rekreacja

» Baza noclegowa i gastronomiczna

» Imprezy

» Galeria

» Filmy

» Strategia Powiatu Słupeckiego

» Organizacje Pozarządowe

» Przedsiębiorczość
» Struktura Organizacyjna

» Jednostki Organizacyjne

» Dotacje Powiatu

» Zamówienia Publiczne

» Zasłużony dla Powiatu Słupeckiego

» Mapa dojazdu

» Kontakt


































Strona główna / Aktualności / Powiat / Obradowała Kapituła Plebiscytu Słupecki Laur Gospodarczy

         Obradowała Kapituła Plebiscytu Słupecki Laur Gospodarczy


 

Wraz z dniem 25 kwietnia upłynął termin zgłaszania firm do dorocznego, szóstego już, Plebiscytu „Słupecki Laur Gospodarczy 2015”. 29 kwietnia zebrali się członkowie kapituły, ze starostą Mariuszem Rogą na czele, aby zapoznać się z wszystkimi – piętnastoma firmami, zgłoszonymi do tegoż powiatowego konkursu.

Ponadto podczas spotkania ustalono terminarz wizytacji zgłoszonych firm, które odbędą się w pierwszej połowie maja.

Kolejne, ostatnie już, posiedzenie kapituły zaplanowano na dzień 24 maja; natomiast gala finałowa odbędzie się 16 czerwca br. w Hotelu MAGNAT w Piotrowicach.

Lista firm zgłoszonych do 6. edycji Plebiscytu „Słupecki Laur Gospodarczy 2015”    

1.      Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców w Strzałkowie

2.      WATIS sp.zo.o. – Strzałkowo

3.      BMTI Polska sp.zo.o. – Strzałkowo

4.      Ludowy Bank Spółdzielczy w Strzałkowie

5.      Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr Eugeniusz Przybyła Eugeniusz Przybyła – Strzałkowo

6.      Gospodarstwo Agroturystyczne Ranczo Pod Brzozami – Radłowo

7.      Stanica Rycerska Gospodarstwo Agroturystyczne – Korwin

8.      Zakład Fryzjerski Anna Andrzejewska – Kamień     

9.      METPOL Wytwórnia Galanterii Metalowej i Elektrotechnicznej – Ląd Kolonia

10.  Transport osobowy Antoni Szczepaniak – Sługocin

11.  Agencja reklamowa DIZAJN – Słupca

12.  Spółdzielnia Inwalidów „Przyjaźń” – Słupca

13.  KAMENA Wytwórnia Wód Mineralnych – Polanowo

14.  Service ŁYSKAWA Bogusz Łyskawa – Jarotki

15.  Pensjonat Pod Strzechą – Giewartów


     czytan : 1405