Kwiecień 2017

27/4/2017
27 kwietnia Muszkieterowie dla Polek - ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE - PRZEBADAJ SIĘ Z MUSZKIETERAMI W SŁUPCY I WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
1/5/2017
Zapraszamy na Wiosenny Koncert 1majowy w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP Słupca
3/5/2017
Miejsko Powiatowe Obchody Święta Konstytucji
3/5/2017
XVII Spotkania z Folklorem
13/5/2017
13 maja - Dzień Otwartych Koszar z okazji Święta 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu

Strona główna / Aktualności / Powiat / Konkurs na najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce

Konkurs na najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce

od 1 marca 2017 roku można składać aplikację do XI edycji Konkursu na najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce, którego organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Głównym celem jest wyróżnienie najlepszych przykładów turystyki wiejskiej.

W konkursie mogą wziąć udział właściciele obiektów, stowarzyszenia, fundacje, które mają ciekawe inicjatywy prowadzone na terenach wiejskich Województwa Wielkopolskiego.
Proces aplikacji jest bardzo prosty, wystarczy zgłosić obiekt, dołączyć do niego materiał zdjęciowy danego obiektu i wskazać jedną z trzech kategorii :

• Gospodarstwo agroturystyczne w funkcjonującym gospodarstwie rolnym.
  • Obiekt bazy noclegowej o charakterze wiejskim.
  • Obiekt na terenach wiejskich o charakterze np. terapeutycznym, edukacyjnym, rekreacyjnym, itp. wykorzystujący tradycje i walory wsi.

Szczegółowe informacje dotyczące XI edycji konkursu