Strona główna / Aktualności / Powiat / Konkurs na najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce

Konkurs na najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce

od 1 marca 2017 roku można składać aplikację do XI edycji Konkursu na najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce, którego organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Głównym celem jest wyróżnienie najlepszych przykładów turystyki wiejskiej.

W konkursie mogą wziąć udział właściciele obiektów, stowarzyszenia, fundacje, które mają ciekawe inicjatywy prowadzone na terenach wiejskich Województwa Wielkopolskiego.
Proces aplikacji jest bardzo prosty, wystarczy zgłosić obiekt, dołączyć do niego materiał zdjęciowy danego obiektu i wskazać jedną z trzech kategorii :

• Gospodarstwo agroturystyczne w funkcjonującym gospodarstwie rolnym.
  • Obiekt bazy noclegowej o charakterze wiejskim.
  • Obiekt na terenach wiejskich o charakterze np. terapeutycznym, edukacyjnym, rekreacyjnym, itp. wykorzystujący tradycje i walory wsi.

Szczegółowe informacje dotyczące XI edycji konkursu