Strona główna / Aktualności / Powiat / Rusza nabór do projektu dotyczącego obronności Państwa

Rusza nabór do projektu dotyczącego obronności Państwa

Stowarzyszenie „Z Wiatrem i pod Wiatr” zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Słupeckiego do udziału w projekcie współfinasowanym przez Ministra Obrony Narodowej - „W drodze do wojska”. Zajęcia obejmują wykłady (szkolenie edukacyjno – informacyjne), treningi strzeleckie z karabinka pneumatycznego, wyjazd do jednostki wojskowej oraz szkolenie z survivalu i pierwszej pomocy. Cykl treningów zakończony zostanie zawodami, na których najlepsze osoby otrzymają nagrody rzeczowe i puchary. Treningi strzeleckie prowadzone będą raz w tygodniu w miesiącach wrzesień – grudzień w hali MOSiR w Słupcy, ul. Kopernika 13 (przy Szkole Podstawowej nr 3).

Partner projektu: Powiat Słupecki.

Szczegółowe informacje można uzyskać na profilu Stowarzyszenia na Facebooku lub bezpośrednio u instruktora tel. 691 853 772

Pierwszy trening w hali MOSiR (salka na piętrze) już 21.09.2017 r. od godz. 16.00 Zapraszamy!

Karol Biadasz