Strona główna / Aktualności / Zdrowie / Pierwsze prace ziemne przy szpitalu ruszą w poniedziałek 11 września

Pierwsze prace ziemne przy szpitalu ruszą w poniedziałek 11 września

Pierwsze prace ziemne przy szpitalu ruszą w poniedziałek (11 września). Do środy (13.09) będzie miało miejsce kompletne oznakowanie komunikacyjne placu budowy. Według wstępnych założeń od ulicy Traugutta wjeżdżać będzie transport ciężarowy i inny związany z budową, natomiast od ulicy Sikorskiego zostanie otwarty wjazd dla karetek.

Szczegółowe informacje wraz z mapką sytuacyjną zostaną zatwierdzone na Radzie Budowy, która odbędzie się we wtorek 12 września.

Prowadzenie tak dużej inwestycji spowoduje także wyłączenie parkingu wewnętrznego szpitala. - W tym miejscu chciałbym już teraz zaapelować do tych wszystkich osób, które korzystały z tych miejsc postojowych o zrozumienie sytuacji i przestrzeganie znaków oraz tablic, które na tym terenie się pojawią.wicestarosta Szymon Grzywiński.