Noc Zawodowców – inicjatywa, która została przyjęta z entuzjazmem i wpisała się w przestrzeń wielkopolskiego środowiska szkół kształcących w zawodach oraz pracodawców, jest jednym z ważniejszych wydarzeń Centrów Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego.

Nowa rzeczywistość, w której się znaleźliśmy pozwala nam na wykorzystanie obecnych technologii i dotarcie do jeszcze szerszego grona odbiorców. W tym roku Wielkopolska spotyka się w SIECI ZAWODÓW.

Wszystkim Centrom Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego – jednostkom organizacyjnym Samorządu Województwa Wielkopolskiego – przyświeca jeden cel. Przedsięwzięcie promuje szkolnictwo branżowe i techniczne, jako szkolnictwo pozytywnego wyboru, dając możliwość realizowania satysfakcjonującej ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

Tegoroczna Noc Zawodowców 2020 Edycja 3.0 to wydarzenie on-line. Angażuje ono młodzież ostatnich klas szkół podstawowych, ich rodziców, pracodawców, rzemieślników, doradców zawodowych, nauczycieli kształcących w zawodach i wszystkich, których interesuje tematyka związana z edukacją i rynkiem pracy.

 Noc Zawodowców startuje on-line w piątek 2 października 2020 roku o godzinie 17:00

szczegóły TUTAJ