Krzysztof Bednarek na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym słupeckiego szpitala przepracował prawie 40 lat, przejmując niejako po ojcu tę odpowiedzialną misję położnika. Przez minione lata przyjął na świat tysiące mieszkańców naszego powiatu. Podczas spotkania w szpitalu, kiedy to kończył swój ostatni dyżur, lekarz przyznał, że liczba przyjętych przez niego urodzeń jest bliska osiemnastu tysiącom.

W związku z zakończeniem pracy w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Słupcy starosta Jacek Bartkowiak wraz z dyrekcją szpitala i kolegami z oddziału, podziękował Lekarzowi za lata jego szczególnej służby, życząc na zasłużonej emeryturze dużo odpoczynku, radości z życia, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Wszystkiego dobrego Panie Doktorze!