Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w konkursie o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i – Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” edycja 2022.

W ramach Konkursu wyróżnione zostaną firmy, które wprowadzają na rynek innowacyjne rozwiązania w dwóch kategoriach konkursowych „Inteligentne specjalizacje dla Wielkopolski” oraz „H2 Wielkopolska”.
Inicjatywa promuje regionalne podmioty stosujące nowatorskie rozwiązania. Nagroda jest wyróżnieniem za stworzenie innowacyjnych pomysłów, produktów, usług, technologii.
Uczestnikiem konkursu może zostać firma posiadająca swoją siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego.
Laureatom zapewnione zostaną nagrody pieniężne w wysokości co najmniej 30 000 zł oraz wsparcie promocji podczas wydarzeń o charakterze gospodarczym organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.
Warunkiem przystąpienia jest wypełnienie wniosku w terminie do 31 października 2022r. i przesłanie go w formie elektronicznej na adres drg.sekretariat@umww.pl
Szczegóły, regulamin i dokumentacja konkursowa dostępne są tutaj —-> https://www.umww.pl/konkurs-dla-przedsiebiorstw-i-wielkopolska-innowacyjni-dla-wielkopolski?utm_source=freshmail&utm_medium=email&utm_campaign=kopia_0