W tym roku Program Równać Szanse świętuje 20-lecie swojego istnienia. Dzięki tym dwóm dekadom zaangażowania na rzecz młodych ludzi udało się dotrzeć do każdego powiatu w Polsce, ale chcemy dalej wspólnie z lokalnymi organizacjami, instytucjami i samorządem zmieniać rzeczywistość i angażować się w rozwój młodzieży dając im szanse na dobry start w dorosłe życie.
Tegoroczna edycja Regionalnego Konkursu Grantowego w ramach Programu „Równać Szanse 2020” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności została ogłoszona 4 sierpnia, a wnioski można składać do 27 października 2020 r., do godziny 12.00.

O granty mogą ubiegać się organizacje ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców:

• miejskie i gminne domy kultury,
  • powiatowe, miejskie i gminne biblioteki,
  • organizacje pozarządowe, zarejestrowane (w formie stowarzyszeń lub fundacji) w KRS lub w ewidencji prowadzonej przez Starostów;
  • Ochotnicze Straże Pożarne,
  • nieformalne grupy dorosłych.

szczegóły TUTAJ

i TUTAJ