Mieszkańcy miasta, pacjenci oraz osoby odwiedzające szpital widzą, jak zmienia się bryła nowej części słupeckiego szpitala. Zniknęły już rusztowania a biała elewacja podkreśla nowość inwestycji. Jednak to nie koniec prac. Teraz ważne, dalsze działania – głownie wykończeniowo-montażowe, odbywają się we wnętrzu budynku.

Jak informuje wykonawca,

– zakończono: rozprowadzenie instalacji zasilania kamer wewnątrz budynku (CCTV) na parterze i I piętrze budynku; montaż automatyki central wentylacyjnych (okablowanie) w piwnicy i na dachu; przygotowywanie otworów drzwiowych na kondygnacji I piętra pod montaże drzwi (Porta); kończy się szpachlowanie ścian na oddziale noworodkowym i neonatologii; zakończono wpięcie się w miejską sieć instalacją kanalizacji sanitarnej; zamontowano drzwi przesuwne dla fasady wejścia głównego wraz ze szkleniem; kończony jest montaż instalacji C.O w piwnicy, główne ciągi od węzła cieplnego; planowane jest wykonanie próby szczelności.

– trwa rozprowadzanie instalacji C.O w piwnicy, główne ciągi od węzła cieplnego; trwają prace przy budowie podjazdu i zjazdu dla karetek.