Zima dokucza nam w ostatnich dniach poprzez niezbyt przyjemne temperatury i wiatr, który powoduje, że czujemy, iż jest zimniej niż to pokazują słupki termometrów. Jednak prace przy rozbudowie słupeckiego szpitala trwają nieustannie.

Najnowsze wieści z budowy mówią, że przygotowane są już do montażu windy osobowe a montaż dźwigów towarowych rozpocznie się w środę (16.01).

Posuwają się prace przy suchej zabudowie – wklejki ścian I piętra to już około 70%, a ścianki działowe zamykane są na poziomie II piętra. Także na drugim piętrze oraz w piwnicy rozprowadzana jest instalacja teletechniczna.

Rozpoczęto rozprowadzanie kanałów wentylacyjnych na II piętrze, tam też wykonywane są odpływy kanalizacji sanitarnej oraz rozprowadzanie instalacji ogrzewania podłogowego.

Posadzki – ich betonowanie trwa na II piętrze, w osiach w 1/7 a J/L, a rozkładanie styropianu rozpoczęto na parterze, w osiach 4/7 a B/G.

Trwa także montaż drzwi aluminiowych w piwnicy, parterze i na I piętrze.

Widoczny jest już spory wykop pod fundament podjazdu dla karetek (rampy) od strony biura budowy, a w związku z tym planowane jest betonowanie chudego betonu pod ławy podjazdu dla karetek.