W ubiegłym tygodniu dyrekcja, nauczyciele i społeczność uczniowska Zespołu Szkół Ekonomicznych w Słupcy pożegnali tegorocznych absolwentów. Na stronie internetowej ZSE pojawił się wzruszający wpis:

„Życzymy Wam, abyście brali los we własne ręce, abyście nigdy nie gasili pragnień życia w mętnej wodzie i szli wieloma drogami, ale tylko w jednym kierunku – zgodnym z samym sobą. Największych rzeczy dokonali ci, którzy zachowali zdolność do snucia i  realizacji marzeń przez całe życie. Życzymy Wam samych dobrych początków i szczęśliwych zakończeń!”

Cała społeczność ZSE w Słupcy

PS. Będzie nam Was brakowało…

W uroczystości wziął udział starosta Jacek Bartkowiak, który wręczył wyróżniającym się uczniom dwa bony edukacyjne o wartości 25 tys. zł każdy, ufundowane przez Wyższą Szkołę Handlu i Usług w Poznaniu.

Dziś pierwszy dzień egzaminów maturalnych, nad którymi rozpościera się cień pandemii ze wszystkimi tego skutkami. Przerwy w zajęciach, nauka zdalna, odizolowanie od rówieśników z pewnością odcisnęły piętno na jakości nauczania i samopoczuciu młodzieży.

Otuchy maturzystom dodaje starosta Jacek Bartkowiak pisząc:

„DRODZY MATURZYŚCI,

połamania piór, optymizmu i dużo wiary we własne siły. DACIE RADĘ!”