Wicestarosta Czesław Dykszak, członek Zarządu powiatu słupeckiego Andrzej Bernat, sekretarz Mariola Landowska, skarbnik Józef Wziętek oraz Justyna Górecka – specjalista ds. pracowniczych, 25 lipca br. spotkali się z dwiema pracownicami Starostwa Powiatowego w Słupcy, które kończą swoją zawodową pracę i przechodzą na zasłużoną emeryturę.

Za 20 lat służby samorządowej na stanowisku kierownika Biura Rady szczególne podziękowania usłyszała Roma Kaczmarek, która współpracowała ze starostami i radnymi powiatowymi minionych kadencji. Wicestarosta Czesław Dykszak dziękował p. Romce za życzliwość, zrozumienie, wszelką pomoc i zawodowy profesjonalizm.

Z pracą w Starostwie pożegnała się także Jolanta Woźniak, która w strukturach powiatu słupeckiego pracowała 20 lat a na stanowisku Głównego Księgowego ostatnią dekadę. Wicestarosta Czesław Dykszak dziękował p. Joli za lata wytężonej i niezwykle odpowiedzialnej pracy.

Obu Paniom, na zasłużonej emeryturze, życzymy najwięcej zdrowia, radości z każdego przychodzącego dnia, wypoczynku, zwiedzania świata – po prostu spełniania swoich marzeń.