Komunikat Fundacji Sztuki i Edukacji Filmowej SZTUKA POZNANIA

Fundacja Sztuki i Edukacji Filmowej SZTUKA POZNANIA prowadzi cykliczne warsztaty filmowe pt. „Opowiem TWOJĄ historię”, podczas których młodzież poznaje losy wybranego przez siebie działacza wielkopolskiej „Solidarności” i tworzy o nim profesjonalną etiudę filmową.

W spotkaniach tych od lat biorą udział dzieci z Domu dla Dzieci i Młodzieży „Szansa” w Kosewie. – Prowadząc każdą edycję, jesteśmy pod wielkim wrażeniem otwartości i zaangażowania dzieci w te spotkania oraz oddania i profesjonalizmu ich opiekuna – Pani Justyny Pułrolniczak, której pomoc i życzliwość wykracza daleko poza służbowe obowiązki – powiedzieli przedstawiciele Fundacji.

Filmy powstałe – w znacznej mierze – dzięki pracy dzieci z Kosowa spotykają się z dużym uznaniem fachowców w branży filmowej, o czym świadczy zaproszenie twórców i dzieła na Festiwal Filmowy Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci w Gdyni.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia reportażu z tego wydarzenia na naszej stronie internetowej, uważamy bowiem, że jest to nasz wspólny sukces, którym warto się podzielić.

https://www.facebook.com/698756283545105/videos/515847498934974/?notif_id=1544729002764469&notif_t=live_video_explicit