Sobota 24 lipca 2021 r. – w pierwszym dniu turnieju do rywalizacji stanęły panie. Wśród 15 par kobiet najlepsze okazały się Weronika Antczak i Justyna Kozłowska, które w finale pokonały Karolinę i Michalinę Rakowską.

Trzecie miejsc zajęły Klaudia Parczyńska i Kinga Shaube, a czwarte Joanna Stamm i Klaudia Prządka. Najlepszą drużyną z Gminy Powidz została natomiast para Czaplińska/Kwiatek.

Z kolei wśród par mieszanych triumfowali Kamila Płaczek i Michał Muszyński pokonując w finale Łucję Koziorowską i Patryka Foltynowicza.

Na najniższym stopniu podium stanęli Karolina Rakowska i Tomasz Pruński, a czwarte miejsce przypadło parze Wiktoria Przybyło/Michał Skowroński.

Najlepsi nagrodzeni zostali medalami oraz bonami zakupowymi do sieci sklepów sportowych Decathlon.

Niedziela 25 lipca 2021 r. – do rywalizacji stanęło 25 par męskich. W wielkim finale lepsi od pary Michał Muszyński/Damian Marcjan okazali się Wiktor Mielczarek i Michał Głowacki, którzy po zaciętym i wyrównanym meczu wygrali w tie breaku.

W spotkaniu o trzecie miejsce para Paweł Michalski/Tymoteusz Juszczak ograła Oskara Laskowskiego i Beniamina Granicznego.

Najmłodszym nagrodzonym zawodnikiem turnieju został Gracjan Luranc z Wylatowa, a Nagroda Wójta Gminy Powidz dla najlepszej pary z jej terenu trafiła w ręce Bartłomieja Śliwińskiego i Bartosza Grześkowiaka z Przybrodzina i Powidza.