Sesja  odbędzie się w dniu  21 marca 2024 roku (czwartek) o godzinie 1300 w sali „Herbowej” Starostwa Powiatowego w Słupcy, ul. Poznańska 20.

Porządek  obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Stwierdzenie quorum.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu Nr LXXIII/2024 z sesji Rady Powiatu z dnia 29 lutego 2024 r.
  5. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu w okresie międzysesyjnym.
  6. Wręczenie powierzenia stanowiska dyrektora Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Słupcy panu Wojciechowi Henke.
  7. Informacja o stanie bezpieczeństwa sanitarnego na terenie powiatu słupeckiego w 2023 roku.
  8. Informacja o stanie bezpieczeństwa weterynaryjnego na terenie powiatu słupeckiego
    w 2023 roku.
  9. Informacja z działalności Powiatowego Rzecznika Konsumentów za 2023 rok.
  10. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwały budżetowej Powiatu Słupeckiego na rok 2024.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie określenia wysokości środków finansowych Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych na realizację szczegółowych zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych w Powiecie Słupeckim w 2024 r.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie realizacji Programu „Asystent osobisty osoby
    z niepełnosprawnością” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego – edycja 2024.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia powiatowych programów dotyczących przeciwdziałania przemocy domowej na lata 2024 – 2027.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia do realizacji Powiatowego Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej w Powiecie Słupeckim na lata 2024 – 2026.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Statutu Powiatu Słupeckiego.
  16. Wolne głosy i wnioski.
  17. Zakończenie obrad.