Ruszył nabór na największy spływ kajakowy w regionie. XII edycja spływu kajakowego szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski odbędzie się 17 lipca br. na rzece Warta.

W spływie kajakowym 22 kilometrowym odcinkiem Wielkiej Pętli Wielkopolski weźmie udział 100 uczestników na 50 kajakach. W tym roku kajakarze popłyną ze Sławska do Przystani Marina w Lądzie.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, podpisanie oświadczeń oraz dokonanie wpłaty wpisowego (konto bankowe: 13 1240 1415 1111 0010 2984 4831). Formularze wraz z potwierdzeniami wpłaty należy dostarczyć:

  • e-mailowo na adres: kontakt@turystyka.konin.pl (preferowane zgłoszenia e-mailowe),
  • bezpośrednio: w siedzibie Stowarzyszenia LOT MARINA przy ul. Dworcowej 2. (W biurze można dokonać również wpłaty gotówkowo).

Decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt uczestnictwa w spływie – 120 zł za kajak dwuosobowy.

W ramach imprezy uczestnicy mają zapewnione: sprzęt kajakowy wraz z kapokami, opiekę ratowników wodnych, niezbędne ubezpieczenia, gadżet wodniacki, catering na zakończenie oraz zapewniony dojazd z Konina do Sławska jak i powrót z Lądu do Konina.

Zapytania i informacje dotyczące spływów: Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA, tel. 63 246 32 48, kontakt@turystyka.konin.pl

Szczegóły dostępne są na stronie na www.lotmarina.pl oraz www.turystyka.konin.pl.

Zapraszamy do śledzenia na bieżąco informacji na fanpage’u organizatora w serwisie facebook www.facebook.com/lotmarina

Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.